Розроблення системи безперервного розвитку медиків

Основні аспекти нової системи безперервного розвитку медиків, вимоги та критерії до заходів і їх оцінювання  було обговорено під час круглого столу за участю членів експертних груп  МОЗ України та експертів  з наукового середовища.

Учасники  презентували своє бачення основних вимог та критеріїв до заходів безперервного професійного розвитку та їх надавачів − академій післядипломної освіти, професійних асоціацій, громадських організацій тощо. Активне обговорення викликали питання запровадження нової системи нарахування балів за участь у заходах безперервного професійного розвитку та зміни порядку атестації лікарів.

Нова система передбачає впровадження у післядипломну освіту лікарів суттєво нових підходів до процедури підвищення їх професійного рівня, а також забезпечуватиме якість заходів безперервного професійного розвитку та сприятиме інтеграції українських медиків у міжнародну професійну спільноту.

“Нарешті держава на офіційному рівні визнаватиме знання та досвід, набуті, у тому числі, за кордоном чи під час онлайн-навчання, а не лише за часто формальні заходи при академіях післядипломної освіти”, − сказав заступник міністра охорони здоров’я                  О.  Лінчевський.

Усі учасники круглого столу погодилися, що запровадження нової системи безперервного професійного розвитку дасть можливість фахівцю постійно підвищувати стандарти своєї професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я, що своєю чергою сприятиме поліпшенню якості медичної допомоги.

За матеріалами moz.gov.ua

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH