ДИРЕКТОРАТИ МОЗ. РОЗПОЧАТО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

19 червня розпочався перший етап конкурсного відбору на посади нової державної служби. 104 людини подали заявки на вакансії генеральних директорів та керівників експертних груп, 158 кандидатів хочуть стати експертами у Директоратах МОЗ.

Нагадаємо, у 2017 році уряд розпочав ключовий етап комплексної реформи державного управління –  реформу міністерств, що передбачає створення нових структур – директоратів, завданням яких стане стратегічне планування та формування державної політики.

З метою оновлення державної служби з вересня 2017 року уряд залучав в директорати фахівців з питань реформ – генеральних директорів та експертів.

Станом на 19 червня вже розпочато перший етап конкурсу, який включатиме завдання на абстрактне, вербальне, числове мислення.

Наступні етапи – це розв’язання ситуаційних завдань, тестування на знання законодавства і співбесіда.

Конкурс на зайняття посад фахівців з питань реформ, що віднесені до посад державної служби категорій “Б” і “В”, проводиться окремою конкурсною комісією у складі семи осіб, утвореною керівником державної служби.

До роботи конкурсної комісії обов’язково залучаються три експерти – з питань управління персоналом та у сфері політики відповідного державного органу.

Для забезпечення максимальної прозорості проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ здійснюється відеофіксація конкурсного відбору.

 

За матеріалами МОЗ

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH