ДОБІРКА АНГЛОМОВНИХ БЛОГІВ НА МЕДИЧНУ ТЕМАТИКУ

МОЗ пропонує добірку англомовних блогів на медичну тематику – дізнавайтеся цікаву й корисну інформацію та одночасно вдосконалюйте знання англійської

Доктор медичних наук, спеціаліст з внутрішньої медицини та кардіології Аксель Ф. Сігурдссон публікує спеціалізовані матеріали про серцево-судинні захворювання, загальну медичну інформацію, новини та поради щодо здорового харчування, запобігання захворюванням та підтримування здорового способу життя.

Доктор кардіоелектрофізіолог Джон Мандрола пише про кардіологію, електрофізіологію, а також особливості силових видів спорту. Крім цього, автор часто публікує матеріали про цікаві факти з життя та трудові будні лікарів.

Це – корисний інформаційний ресурс для студентів-медиків. Канадський лікар-терапевт описує своє студентське життя, ділиться корисною літературою, дає поради і розповідає про власний досвід навчання.

 Danielle Ofri (https://danielleofri.com/)

Даніель Офрі, американська лікарка та доцент медичних наук, у своєму блозі публікує цікаві відео, аудіозаписи та інтерв’ю про найсучасніші досягнення в галузі медицини та охорони здоров’я. Доктор Офрі є авторкою популярних статей для відомих видань (наприклад, New York Times, Slate Magazine), а також низки книг.

Унікальний медичний блог, який веде лікар-гінеколог із Техасу та мама трьох дітей Даніель Джонс. Блог містить інформативні матеріали для студентів, а також веселі історії з життя матері трьох діток.

Атул Гаванде, відомий американський хірург, дослідник, кореспондент, професор Гарвардської медичної школи, автор бестселерів “Чек-лист”, публікує цікаві статті про розвиток медицини та останні досягнення в цій сфері, а також анонсує важливі події, що стосуються галузі охорони здоров’я.

Дієтолог Ліза Нельсон із США веде блог про здоровий спосіб життя, збалансоване харчування та спорт. Значну увагу автор приділяє темі серцево-судинних захворювань та їх профілактиці.

Цікавий блог медсестри Бріттні Вілсон, яка публікує цікаві матеріали на різноманітні теми в галузі медицини та охорони здоров’я, серед яких основну увагу приділяє сестринській справі, новинам та технологічним інноваціям в цій області.

За матеріалами МОЗ:

http://moz.gov.ua/article/news/moz-stvorjuvatime-novu-model-medsestrinstva

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH