КОНЦЕПЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕНЗУВАННЯ ЛІКАРІВ В УКРАЇНІ . МОЗ ЗАПРОШУЄ ЛІКАРІВ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Міністерство охорони здоров’я України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Ключові питання, що будуть винесені на обговорення:

  • Критерії відбору та вимоги до членів Ліцензійної ради.
  • Процедура формування Ліцензійної ради.
  • Критерії автоматичного продовження ліцензії на новий строк та позбавлення ліцензії.
  • Особливості перехідного періоду для лікарів, що практикують.

Усі пропозиції та зауваження будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту.

Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україні пройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України.  Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019-2022 років.

11 квітня у Києві відбудеться перша із десяти запланованих консультацій. Лікарі,  керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я разом з експертами МОЗ України обговорять нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі. Загалом упродовж квітня-червня відбудеться 10 консультацій у різних областях України.

Взяти участь у першій публічній консультації можуть лікарі,  керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я з Києва і Київської області.

Зустріч відбудеться 11 квітня о 14:00 у Національній науковій медичній  бібліотеці України (м. Київ, вул. Льва Толстого, 7).

Фахівці, які проживають у Київській області, отримають компенсацію проїзду.

ДОКЛАДНО ПРО ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕНЗУВАННЯ:  HTTPS://BIT.LY/2WRH6GZ

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH