МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АКУШЕРСТВА

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АКУШЕРСТВА

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ШАНОВНІ АКУШЕРИ!

5 травня відзначають своє професійне свято всі акушери в 50 країнах світу і 9 тисяч акушерів-гінекологів України. Дату затвердили на Міжнародній конференції асоціації акушерів, а офіційний статус свято отримало в 1992 році.

Не вірте, що щастя ні зважити, ні виміряти, у акушерів це виходить чудово. Кожен день у світі народжується в середньому 360 тисяч малюків. І саме акушери першими беруть їх на руки, хвалять і підбадьорюють мам, іноді допомагають зробити перший подих, а багатьом навіть рятують життя.

До речі, про досвід: у книзі рекордів Гіннеса відзначені найстарша і наймолодша акушерки. 90-річна Аделіна Вільялобос з Перу почала працювати в 1947 році, від тоді вона прийняла понад 8000 дітей, серед яких був навіть президент. А наймолодшій ​​акушерці було 7 років, коли вона разом з сусідкою, до приїзду медиків, допомогла з’явитися на світ своїй сестричці.

За прикметою, не можна бажати медикам спокійного чергування, тож нехай Міжнародний день акушерства буде галасливим, метушливим, невгамовним і бурхливим.

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ШАНОВНІ АКУШЕРИ!

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH