МОЗ не погоджується з рішенням суду у справі Богдана Федяка

Суддя Харківського окружного адміністративного суду М. Спірідонов виніс рішення на користь одіозного Богдана Федака і зобов’язав Харківську ОДА призначити його на посаду керівника обласного Департаменту охорони здоров’я.

Нагадаємо, Богдан Федак, кандидатуру якого МОЗ України не погодило на посаду керівника харківського обласного Управління охорони здоров’я, подав позов проти Голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. та МОЗ України. Підстава – Богдан Федак вважає, що його непризначення на посаду керівника Управління є незаконним. Від суду він вимагає визнати бездіяльність МОЗ незаконною  та призначити його на посаду.

МОЗ не погоджується з рішенням суду, оскільки воно суперечить закону України “Про місцеві державні адміністрації”. Згідно з статтею 11 цього Закону, керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій за погодженням з органами виконавчої влади вищого рівня в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

У свою чергу,  Уляна Супрун на свосторінці у Twitter так написала про кандидатуру Богдана Федяка,: «Позиція МОЗ залишається незмінною: призначення людини з кримінальним минулим на посаду керівника обласного управління охорони здоров’я – неприпустиме».

За матеріалами МОЗ

http://moz.gov.ua/article/news/sud-vinis-rishennja-na-korist-odioznogo-bogdana-fedaka-moz-podae-apeljaciju

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH