НОВА КОНЦЕПЦІЯ ІНТЕРНАТУРИ. ЗМІНИ НА ЧАСІ

Під час VIІ Національної Асамблеї Української медичної студентської асоціації у Львові заступник міністра охорони здоров’я О.  Лінчевський презентував  нову модель інтернатури.

 Говорячи про нову концепцію інтернатури, заступник міністра відзначив, що зазначені зміни передбачають, що розподіл на інтернатуру буде відбуватися на основі об’єктивного рейтингу випускників, а програма інтернатури фокусуватиметься на практиці. Крім того, студенти зможуть подавати документи для вступу в інтернатуру через онлайн-платформу.  Додатково під час зустрічі обговорювали невідповідність окремих освітніх програм чи навчальних планів сучасним викликам.

“Чинна модель інтернатури не гарантує якості підготовки для інтернів та не враховує зміни у розвитку медичної освіти та суспільства загалом. А новий підхід запровадить справедливий розподіл на інтернатуру, коли студент буде вільним у виборі спеціальності без обов’язкової прив’язки до конкретної лікарні”, – відзначив О. Лінчевський і запросив студентів долучитись до впровадження стратегії розвитку медичної освіти.

Нова концепція інтернатури невдовзі буде оприлюднена МОЗ України для громадського обговорення.

За матеріалами МОЗ

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH