НОВА МОДЕЛЬ МЕДСЕСТРИНСТВА. ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

МОЗ винесло на обговорення створення нової моделі фахівця з медсестринства. Так, 14 травня 2018 року в Клубі Кабінету Міністрів України в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун проводить конференцію на тему «Реформування медсестринства в охороні здоров’я України. Професійна діяльність медичної сестри».

Нагадаємо, що 20 березня 2018 року відбулася конференція на тему «Реформування медсестринства в охороні здоров’я України. Освіта молодших спеціалістів».

На думку Ульяни Супрун, медсестринство має великий потенціал для позитивних змін у реформуванні медичної галузі: «Адже медсестра, хоч і не самостійно призначає лікування пацієнту, проте на відміну від лікаря, перебуває поруч із ним набагато більше часу. Вона або він помічає зміни в його стані, вміє заспокоїти та мотивувати продовжувати лікування. Тому дуже часто процес одужання пацієнта залежить від саме від роботи медсестри. Ми хочемо заохотити більше людей вчитися цій професії. Трансформація медичної системи допоможе надати нашим медсестрам більше можливостей для самореалізації та розвитку. Зокрема, медичні заклади, після автономізації, зможуть відмовитися від тарифної сітки та підвищувати зарплати медичних фахівцям, зокрема і медсестрам».

 На думку МОЗ, окрім поліпшення умов праці середнього медичного персоналу необхідно звернути увагу на більш якісний та сучасний рівень освіти медичних сестер, розширення спектра повноважень.

За матеріалами МОЗ:

http://moz.gov.ua/article/news/moz-stvorjuvatime-novu-model-medsestrinstva

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH