САНОФІ В УКРАЇНІ НАГОРОДИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ЗА ДОСЛІДЖЕННЯ В МЕДИЦИНІ.

15 травня 2018 року науково-практичний журнал “Слово о здоровье” був запрошений на церемонію нагородження переможців першого в Україні конкурсу «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині», що проводиться Санофі у партнерстві з Національною академією медичних наук України.

Проект «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині»  був започаткований компанією Санофі у 2017 році і реалізується у партнерстві з НАМНУ. Проводячи цей конкурс, компанія Санофі прагне підтримати молодих талановитих вчених в Україні та надихнути їх на нові досягнення в медицині. В української медичної науки є великий потенціал і важливо дати українським ноу-хау можливості для подальшого розроблення. Для цього державі і бізнесу потрібно активно підтримувати молоде покоління науковців, адже саме їхні лідерські якості та відкритість до змін є визначальним фактором розвитку інновацій у сфері охорони здоров’я.

За чотири місяці на конкурс надійшло 101 наукове дослідження із 17 регіонів України. Це свідчить про актуальність ініціативи і неабиякий ентузіазм вчених, чия щоденна праця присвячена пошуку шляхів для поліпшення здоров’я людей.

Наукові статті оцінювало журі у складі провідних українських вчених, експертів з різних галузей медицини. Головними критеріями вибору найкращих робіт були: практичне значення, інноваційний підхід та репрезентативність дослідження.

Переможці конкурсу отримали грошові призи у розмірі 150, 100 та 50 тисяч гривень за перше, друге та третє місце відповідно.

Привітали переможців: Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, заступник міністра охорони здоров’я О. Лінчевський, президент НАМН України та голова журі конкурсу В. Цимбалюк, а також директор Санофі в Україні Гієм Граньє.

Гім Гаріньє, директор Санофі в Україні: ” Бажання підтримати українських пацієнтів на шляху до здоров’я  та розширити бажання молодим вченим спонукали нас розпочати цей конкурс. Я вірю, що “Нагорода Санофі молодим науковцям задослідження в медицині” є інвестицією у “завтра” української медичної науки. Я також поділяю радічть учасників конкурсу від їхньої захопливої праці заради пошуку ефективних методів діаностики та лікування пацієнтів, адже майбутнє_мотивує. Бажаю молодим науковцям розвиватися, а переможцям – щоб уе визнання стало дорогою до подальших здобутків на світовій арені медичних інновацій”.

Віталій Цимбалюк, президент НАМНУ, голова журі конкурсу: “Я дуже радий появі конкурсу ” Нагорода Санофі молодим науковця за дослідження в медицині” і пишаюся тим, що НАМНУ стала його партнером. Це велика честь для мене очолювати журі конкурсу. Разом з колегами ми познайомилися з широким колом інтересів молодого покоління українських вчених і зрозуміли, наскільки суспільні процеси в Україні резонують із розвитком української науки. Хочу зауважити, що думки молодих учених особливо надихають сміливістю і оригінальністю. Я вважаю, що цим конкурсом Санофі в Україні показує приклад внеску в інновації у медицині, і незабарам це стане трендом серед бізнесу в Укарїні”.

 

 

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH