В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОЙДУТЬ ТРЕНІНГИ З НАДАННЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Одним із напрямів змін, передбачених  Концепцією реформи екстренної медичної допомоги,  є додаткове навчання та підвищення кваліфікації бригад екстреної медичної допомоги (фельдшерів, лікарів та водіїв).

У зв’язку з цим, починаючи з липня і протягом всього 2018 року медики 175 бригад «швидкої» в Одеській області пройдуть тренінги з надання екстреної медичної допомоги відповідно до сучасних міжнародних протоколів. Зокрема, вони відпрацюють навички надання базової підтримки життя, надання допомоги при травмі на догоспітальному етапі, евакуацію з авто при ДТП, а також роботу при масовій травмі.

Медпрацівники, які продемонструють незадовільні результати під час заліку, матимуть перескласти його в Одеському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В іншому випадку керівництво може переглянути принципи нарахування їм додаткових виплат.

Тренінги триватимуть по п’ять днів для кожної із бригад. До їх проведення залучені інструктори, що проходили навчання за кордоном та отримали відповідні міжнародні сертифікати. Навчання за міжнародними протоколами передбачає відпрацювання суто практичних навичок (без лекційних годин), базується на принципах доказової медицини та спрямоване на те, аби бригада екстреної медичної допомоги відпрацювала послідовність дій у певній ситуації і могла командно їх відтворити.

За матеріалами МОЗ

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH