Знання абітурієнтів на медичні спеціальності тепер оцінюватимуться у 150 балів

Тепер  в Україні для вступу на медичні спеціальності абітурієнтам належить набрати не менше 150 балів. Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України, вступити на навчання за напрямками «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія» зможуть тільки ті абітурієнти, яким в результаті зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вдалося набрати 150 і більше балів з конкурсних предметів – хімії, біології та математики.

Як зазначає МОЗ, таким чином ще на вступному етапі майбутнім медикам належить довести свої здібності, високий рівень мотивації в бажанні стати висококваліфікованим професіоналом. Долати поріг в 150 балів тепер належить не тільки тим абітурієнтам, які надходять на бюджетне навчання, а й бажаючим також вчитися за свій рахунок або кошти юридичних осіб. МОЗ повідомляє, що ретельний відбір кращих абітурієнтів допоможе в кінцевому результаті поліпшити якість медичного обслуговування.

У цьому році на бюджетним умовах за напрямом «медицина» планується набрати 4507 абітурієнтів: дані місця не закріплені за конкретними медичними вузами, вони будуть розподілятися за процедурою «широкого конкурсу». На практиці це означатиме, що ті вузи, в які було подано найбільше заяв від абітурієнтів, отримають найбільше місць на навчання за кошти держбюджету.

За матеріалами МОЗ

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH