ШАНОВНІ ЧИТАЧІ, АВТОРИ, ПАРТНЕРИ!

Ми раді, що вас зацікавило наше  видання. Колектив редакції журналу зробить усе можливе, щоб кожен новий номер науково-практичного журналу «Слово о здоровье! » був  пізнавальним, актуальним, цікавим і корисним для вас. Медична сфера – галузь, яка постійно зазнає змін. Ми хочемо, щоб наші читачі серед перших дізнавалися про важливі події та досягнення в медицині й фармакології, про найцікавіші та багатообіцяючі відкриття, дослідження  та успіхи своїх колег.

Журнал «Слово о здоровье!» – науково-практичне періодичне видання для практикуючих лікарів та фармацевтів, яке зареєстроване Міністерством юстиції України як друкований засіб масової інформації (серія КВ № 22446-12366ПР).

Журнал «Слово о здоровье включений Міжнародним центром періодичних видань (ISSN International Centre, Paris, France) в Міжнародний реєстр періодичних засобів масової інформації з числовим кодом міжнародної ідентифікації: ISSN 2521-6554 (Print).

ЗАВДАННЯ ЖУРНАЛУ «СЛОВО О ЗДОРОВЬЕ!»

Журнал «Слово о здоровье!» публікує науково-практичні статті вітчизняних та зарубіжних фахівців, актуальні інтерв’ю, клінічні випадки, практичні рекомендації з діагностики, лікування та профілактики жіночого і чоловічого здоров’я (у галузі акушерства, гінекології, ендокринології, урогінекології, урології, онкології, генетики та ін.), огляди наукової літератури тощо. Журнал також висвітлює такі галузі медичної науки, як суспільне здоров’я й охорона здоров’я, репродуктологія, контрацепція і сексологія.

На сторінках журналу «Слово о здоровье  можна знайти інформацію про тенденції фармринку, новини медицини і охорони здоров’я, інформацію про конференції й семінари для лікарів-практиків та фармацевтів, дізнатися про міждисциплінарні проблеми, соціальні й правові аспекти медичної діяльності.

МЕТА ЖУРНАЛУ «СЛОВО О ЗДОРОВЬЕ!»

Презентувати наукові досягнення й новітні технології, методи, застосування фармакологічних препаратів у сфері лікування людини, визначити напрями й перспективи розвитку медичної галузі, поділиться світовим досвідом та унікальними знаннями, а також представити нові теоретичні та практичні підходи до підвищення ефективності лікування.

Для виконання цієї мети журнал «Слово о здоровье!» проводить активну роботу, спрямовану на отримання фахівцями різних галузей медицини, біології, лабораторної справи, лікарями-практиками, фармацевтами, медичними установами, фармацевтичними компаніями максимально корисної інформації про нові методики лікування, застосування нових технологій і фармакологічних препаратів у сфері лікування людини. Особливу роль у цьому відіграють огляди сучасної медичної літератури, статті з розділів «Цікаво знати про жіноче здоровя», «Цікаво знати про чоловіче здоровя», «Актуально», «Новинки». Ми впевнені, що практичний досвід лікування людини, представлений на сторінках журналу «Слово о здоровье!», дасть змогу  вивести вітчизняну медицину на новий рівень.

АУДИТОРІЯ ЖУРНАЛУ

Журнал «Слово о здоровье!» орієнтований на лікарів галузі: гінекології, акушерства, ендокринології, онкології, урології, андрології, педіатрії, сімейної медицини, генетики, а також на фармацевтів, науковців, працівників державних і комерційних медичних організацій і підприємств, керівників фармацевтичних компаній, співробітників лабораторій, аптек.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH