ШАНОВНІ АВТОРИ!

Ми з великою цікавістю та увагою ставимося до всіх матеріалів, які б ви хотіли  опублікувати в нашому виданні.

Цінуємо кожного з вас і дуже раді знайомству з новими експертами та спеціалістами- початківцями, що готові надати для публікацій об’єктивні, унікальні та актуальні матеріали, які стосуються медицини, фармацевтичної галузі, охорони здоров’я, медичної освіти, ринку медичних товарів і послуг.  Будемо раді постійній співпраці.

Щоб редакція журналу розглянула ваш рукопис і прийняла рішення про його публікацію в найкоротші терміни, дотримуйтесь встановлених правил оформлення і надання  рукописів. Ознайомитися з ними ви можете на сайті журналу в рубриках «Основні вимоги щодо оформлення наукової статті» та «Правила публікації та порядок надання рукописів до редакції журналу   «Слово о здоровье!»

Щиро бажаємо вам нових професійних і творчих успіхів!

СПІВПРАЦЯ З АВТОРАМИ

Авторам, що запропонували кілька нових пізнавальних статей (дослідження, новини, інтерв’ю, висвітлення різноманітних медичних питань і тематик тощо), гарантуємо особливі умови з розміщення наступних авторських матеріалів. Цінуємо всіх, хто вміє створювати якісні інформаційні продукти.

СПІВПРАЦЯ З РЕЦЕНЗЕНТАМИ

Редакція зацікавлена у співпраці з рецензентами з науковими ступенями. Якщо ви бажаєте увійти до складу пулу рецензентів журнала, надішліть резюме з описом своїх наукових досягнень на e-mail: info@ozdorovie.com.ua з поміткою «Співпраця з рецензентами», ми запропонуємо варіанти спільної роботи.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH