ШАНОВНІ РЕКЛАМОДАВЦІ!

Науково-практичний журнал «Слово о здоровье!» запрошує до взаємовигідної співпраці наукові, дослідницькі, виробничі, торговельні та обслуговуючі організації і компанії, діяльність яких пов’язана з товарами і послугами медичного призначення.

Розміщені рекламні матеріали побачать не тільки передплатники та постійні читачі журналу, а й читачі нашого сайту і користувачі в соціальних мережах, де проводиться просування видання.

Коло читачів журналу «Слово о здоровье!» охоплює фахівців і споживачів товарів медичної та фармакологічної сфери. Спеціалізовані видання – серед найбільш конкурентних та ефективних рекламоносіїв, адже їм довіряють.

З урахуванням особливостей вашої рекламної та маркетингової стратегії, на сторінках журналу ви зможете розмістити рекламний модуль відповідного розміру або відповідну публікацію.

Ми враховуємо побажання і очікування кожного клієнта, практикуємо індивідуальний підхід до кожного партнера, забезпечуємо взаємовигідні умови співпраці. За вашим бажанням підготуємо і оформимо рекламне повідомлення, яке допоможе домогтися бажаного відгуку цільової аудиторії. Політика журналу в питаннях розміщення реклами завжди спрямована назустріч клієнту. Ми націлені на індивідуальну співпрацю.

ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 099 781 6272 АБО ЗАЛИШИВШИ ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.

Журнал надає:

  • Знижки новим клієнтам.
  • Знижки за кількість публікацій.
  • Спеціальні умови пакетного розміщення в журналі і на сайті.
  • Спеціальні пропозиції на розміщення вкладень у друкованій версії журналу.

Для вашої зручності в таблиці представлений графік виходу журналу і дати подання рекламного матеріалу.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH