РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА ЖУРНАЛУ «СЛОВО О ЗДОРОВЬЕ!»

Редакція може публікувати матеріали, не поділяючи поглядів автора. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей покладається на авторів. Редакція залишає за собою право редагувати і скорочувати надані матеріали.

Публікації рекламного характеру, які містять інформацію про медичні лабораторії, послуги медичних клінік, медичну апаратуру тощо, а також містять інформацію про лікарські засоби, публікуються на правах реклами та призначені для медичних і фармацевтичних працівників.

Правовий режим інформації, викладеної в цьому виданні або наданої для поширення на спеціалізованих заходах з медичної тематики, у першу чергу визначається Законом України від 04.04.1996 № 123/96-ВР «Про лікарські засоби». Відповідальність за зміст рекламних та інформаційних матеріалів несуть особи, які надали зазначені матеріали для їх розміщення у виданні.

Редакція не несе відповідальності за публікацію матеріалів з інших друкованих видань – це повна відповідальність авторів.

Повне або часткове відтворення і розмноження у будь-який спосіб матеріалів, опублікованих у цьому виданні, допускається тільки з письмового дозволу редакції та з посиланням на джерело.

Заснування журналу

Лютий 2016 года

Періодичність виходу

Спосіб публікації

Онлайн і Принт

Передплата

Передплата через Укрпошту

Мови видання

Українська, російська, англійська (online)

Реєстраційні дані

ISSN 2524-0846 (print)

Свідоцтво про державну реєстрацію

Серия КВ № 22125-12025ПР

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH