Анонс Legal Medical Forum, 21 квітня 2017

Legal Medical Forum – спеціалізований захід, присвячений юридичним питанням у сфері медицини, який відбудеться вперше 21 квітня 2017 року.

Форум об’єднає представників юридичних департаментів приватних та державних медичних закладів, адвокатів та юристів, які практикують у медичній сфері, а також власників та головних лікарів, для яких обізнаність у юридичних тонкощах роботи медичних закладів часто є необхідною складовою.

Спікери будуть розповідати, обговорювати, дискутувати і ділитися досвідом в питаннях, з якими має справу кожна медична установа. Як отримати ліцензію і пройти акредитацію, як спілкуватися з конфліктними пацієнтами, як побудувати стратегію захисту в суді – це лише частина тем цьогорічного форуму.

Legal Medical Forum є чудовою можливістю для розширення кола знайомств, отримання нових практичних знань для уникнення ризикованих ситуацій, з якими вже стикнулися колеги, готові поділитися з аудиторією власним досвідом.

Програма, вартість, реєстрація на сайті http://medlegalforum.com.ua/

Спікери Medical Legal Forum:
Олена Римар, керівник юридичного відділу «Сінево Україна»
Сергій Кубанський, заступник голови Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, трудовий арбітр Національної служби посередництва і примирення
Олена Бабич, адвокат, фахівець в галузі медичного права, керівник Юридичного бюро Олени Бабич
Зоряна Черненко, доцент Національного університету “Києво-Могилянська академія”
Оксана Кушнір, керівник юридичного відділу медичної групи компаній ADONIS
Антоніна Нижник, засновник та керівник юридичної компанії «Медконсалтинг», провідний фахівець в галузі медичного права, аудитор з сертифікації систем управління якістю за стандартом ISO серії 9001
Ольга Шевелева, керівник юридичного відділу медичного центру «ВІТАЦЕНТР»

З повагою,
оргкомітет
Medical Legal Forum, 21 квітня 2017
http://medlegalforum.com.ua/

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH